Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Koszulka sportowa dla panów

Sportowe i flanelowe koszule do jeansów

Sportowy styl to chyba najbardziej lubiany przez panów sposób ubierania się. Daje swobodę, pozwala się wyluzować po pracy, dobrze bawić na spotkaniach towarzyskich i w klubie. Nic nie uwiera, nie uciska, nie trzeba czuć się sztywno – pełne rozluźnienie i dobre samopoczucie. Nie znaczy to wszakże iż na sportowo, to byle jak. Nie ma mowy o bylejakości.

Współczesny mężczyzna dba o siebie, jak żaden inny przed nim. Jest to ogromna zaleta panów, którzy chcą dobrze wyglądać nawet jeśli nie biegną z samego rana do biura ale na wieczorne spotkanie z kumplami. Nawet w takich sytuacjach może być elegancko bez skrępowania. Dzięki sportowej elegancji można wiele osiągnąć i skomponować dla siebie najwygodniejszy a przy tym modny ubiór. W końcu płeć piękna patrzy, a kobiety lubią zadbanych i uporządkowanych mężczyzn.

W co zatem panowie i chłopcy powinni wzbogacać swoje garderoby? Z całą pewnością sportowa koszula to jest to czego żaden mężczyzna, w żadnym wieku się nie powstydzi. Fasony sportowe najmodniejsze w nadchodzących sezonach to męskie spontaniczne bardzo koszule w kratę. Taliowane lub proste z kieszeniami do noszenia ze spodniami jeansowymi lub materiałowymi wypuszczone za pasek. Tak prezentują się sportowe koszule na lato i każdą inną porę roku. Ich krój sprawia, że nawet nie powinno się ich wkładać do spodni. Z rozcięciami po bokach lub zaokrąglone u dołu mogą być noszone na tak zwanego luzaka. W tego rodzaju stylizacjach pojawiają się także koszule codzienne. Jakie to są modele? Przede wszystkim do zakładania przez panów których praca nie ogranicza pod względem ubioru. Nie muszą pokazywać się w pełnym garniturze ani nawet pod krawatem. Właśnie takie są codzienne koszule męskie.

Kolorystka polecana dla większości mężczyzn do granat, grafit, popiel, fasony w cienkie paski, koszule ze stójką wcięte w talii oraz proste. Teraz hitem są koszule z mankietami i kołnierzykiem w innym kolorze, to niewątpliwe ozdobniki, wyróżniki typowego dla casualowego męskiego ubioru. W nurt swobodnych i sportowych elementów męskiego codziennego ubioru wpisują się koszule flanelowe. Zazwyczaj w kratę są ciepłe, przydają się do pracy na zewnątrz, do noszenia w domu, podczas rozmaitych prac w ogrodzie lub przez panów wykonujących obowiązki domowe.