Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Chłopięce koszule wizytowe

Markowa koszula wizytowa dla chłopca

Dziecięca moda nie zapomina o eleganckiej garderobie dla najmłodszych dżentelmenów. Dzisiaj nie wystarcza już tylko sweter a pod nim koszula i krawacik, wypada by jednak nieco bardzie zorientować się w tym co oferują klepy z wizytową odzieżą dziecięcą. Zmieniają się czasy, ulegają zmianie także trendy. Strój dla chłopca na wesele , przyjęcia rozmaite w gronie rodzinnym, chrzciny i komunie, ma być równie elegancki jak i skromny. Pamiętając, że ubieramy dziecko dobieramy klasyczną białą koszulę do tego prosty czarny garniturek i wąski krawat.

To bardzo schludna propozycja. Można użyć muszki, jednakże kreacje męskie z koszulami szytymi na miarę, ze smokingiem i muchą to już wyższy standard. Zatem chłopięcy strój niech będzie wiekowo odpowiedni. Co do samej koszuli, powinna mieć krój prosty, niezbyt szeroki ani też taliowany. Koszule wizytowe z pojedynczymi mankietami w szpic oraz klasycznym kołnierzykiem, można założyć bez krawata. Na mniej oficjalne okazje wybierajmy koszule swobodniejsze mogą to być koszule noszone na spodnie do jeansów. Ubiór dla chłopca podyktowany jest głównie sytuacją. Toteż koszula musi być do niej dobrana właściwie.

Kiedy szykujemy syna na I Komunię św. na pewno trzeba postarać się i znaleźć właściwy dobrze leżący krój. Ma to być klasyczna biała koszula dla chłopca. Guziki mogą być widoczne, jednak o wiele bardziej szykownie zaprezentuje się gładka komunijna koszula z zakładką zasłaniająca zapięcia. Może mieć zdobny lekko połyskujący biały paseczek, biegnący pionowo. Komunia to wydarzenie jedno z ważniejszych w życiu, jednakże nawet podczas takich momentów każde dziecko będzie chciało czuć się swobodnie. Kupujmy więc dobrze zmierzone koszule, z pasującym nie za ciasnym ani też zbyt luźnym kołnierzykiem.

Inne koszule chłopięce o charakterze wizytowym to fasony na bal szkolny, akademię, rodzinne spotkania. W takim wypadku mali chłopcy ładnie wyglądają w białych koszulach z dwukolorową wąską muszką- białą z czarną oblamówką, bez marynarki. Dobrym pomysłem jest inwestycja w markową koszulę dla chłopca, pod tym kątem liczy się dobrze skrojony fason i solidny materiał. Koszula przyda się na dwa bądź trzy sezony zanim młodzieniec z niej wyrośnie, zatem warto by zachowała elegancję przez dłuższy czas.