Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Koszule taliowane i slim

Taliowane do garnituru

Klasyczne koszule to modele, których na pewno żadnemu mężczyźnie nie powinno brakować w szafie. Są potrzebne kiedy panowie szykują się na ważne wyjścia, rodzinne spotkania, oficjalne spotkania w pracy. Tradycyjny prosty krój zawsze jest dobrze widziany, dopasowuje się do każdej męskiej sylwetki i potrafi niwelować pewne mankamenty jak nieco zaokrąglony brzuszek. Sprawa wygląda podobnie jak z prostymi spodniami, polecane są dla osób o zgrabnych nogach oraz z masywnymi udami, gdyż poprzez prosty krój dysproporcja gubi się. Dlatego dopasowana prosta koszula sprawdzi się wielu okolicznościach.

Jeśli jednak nie chcemy bezpiecznej stylizacji a marzy się nam coś ekstra, strój który wyeksponuje sylwetkę, podkreśli ją w odpowiednich miejscach to świetnie do tego nadają się koszule slim. Taliowana koszula, nie musi być za ciasna, wystarczy wybrać właściwy krój. W tym fasonie koszule garniturowe, zakładamy wybierając się na przyjęcie weselne, do pracy lub poszukując koszuli młodzieżowej na studniówkę lub maturę.

Czy można zatem powiedzieć, że modele slim są uniwersalne? Okazuje się, że w kategorii dopasowanych koszul, oferuje się fasony w nieco różniących się krojach to jest: koszule bez wzięcia w talii ale o wąskim kroju na całej długości, dla standardowych sylwetek, większość panów może zmierzyć się z ich noszeniem. Natomiast slim fit to już większe wyzwanie. Koszule tego typu są mocno taliowane, posiadają lamówki i zaszywki podkreślające męską sylwetkę. Z pewnością nie nadają się do każdej budowy męskiej. Zanim cokolwiek kupimy należy dokładnie zmierzyć wybrane rodzaje koszul. Może się okazać, że po założeniu najlepiej wygląda ta koszula, którą najchętniej odrzucilibyśmy.

Wzory koszulowe taliowane, wybierzemy w każdym kolorze, najmodniejszym w danym sezonie to jest granatowy, w paski, prążki, z podwójnym kołnierzykiem, także dwukolorowym oraz koszlue slim na spinki. Te dodatki stanowią o wysokiej randze stroju męskiego, zatem na bardzo ważne okazje będą idealne. Świadczą o dobrym męskim guście, natomiast same spinki nie powinny sprawiać żadnego kłopotu. A jeśli nie spinki to zwyczajna koszula na guziki. One także mogą mieć duże znaczenie dla wyglądu całego męskiego stroju. Zwracamy uwagę na koszule z kołnierzykiem posiadającym na rogach dodatkowe guziki, to fason dobry dla nieformalnych okazji do noszenia bez krawata.