Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męska garderoba szyta na miarę

Ceny koszul szytych na miarę

Koszula szyta na miarę to synonim luksusu. Może być wykonywana na różne ważne okazje jak ślub, na biznesowe spotkania na najwyższym szczycie lub inne sytuacje ważne pod względem swej rangi. Co je wyróżnia? Z pewnością cena i często nietypowy krój. Jeśli coś zamawiamy, to znaczy, że albo nie można tego dostać w sklepie, albo pragniemy mieć własną kolekcję koszul niezależną od panującej mody męskiej, jedyną i niepowtarzalną. Często bywa też tak, że koszule dla wysokich panów szyte są na specjalne zamówienie. Bywa to spowodowane tym , że ciężko jest znaleźć upragniony krój, jeśli ma się nietypowe wymiary. Podobnie jest z koszulami dla puszystych.

Mimo, że dzisiaj można kupić praktycznie wszystko, to jednak nie zawsze gust i wymiary sylwetki są zgodne z tym co oferuje się w markowych nawet sklepach. Co daje możliwość wykonania koszuli na zamówienie? W szczególności jest to sposób na posiadanie garderoby w konkretnym, może nawet nietypowym kolorze i zrobioną z drogiego materiału lub także nietypowego. Zamawiający koszulę szytą na miarę, ma w tej kwestii wolną rękę, dodatkowo, krawiec lub krawcowa, zdejmują miarę i wedle niej szyją idealnie dopasowaną białą, ślubną, wizytową lub jeszcze inną koszulę. A to nie jest bez znaczenia jak ona się układa, ma dobrze leżeć i kiedy setki przymierzonych w sklepie koszul nie przynosi zadowalających rezultatów to może warto uszyć tę jedną jedyną upragnioną.

Nowoczesne koszule męskie prezentują akurat panujące w modzie tendencję, natomiast te szyte na miarę wcale takie nie musza być. Tutaj decyduje sam zamawiający jaki będzie kołnierzyk, mankiety, czy koszula na spinki, czy na guziki a jeśli na guziki to jakie. Można zdecydować o wszystkim. Wśród koszul wykonywanych na zamówienie szyte są koszule w stylistyce sportowa- elegancja, biznesowe i ślubne, można także zaprojektować własny typ koszuli.

Ile kosztują koszule szyte na miarę? Ceny zaczynają się od 200zł a to jak wysoki będzie koszt szycia, zależne jest głównie od wybranego na ten cel materiału i dodatków które są płatne ekstra. Za koszulę o prostym kroju z kieszonką, zaokrąglonymi mankietami z bawełny trzeba dać ok. 300zł. Zdecydowanie najdroższe są szyte koszule ślubne to wydatek ok. 400zł oraz do fraka lub smokingu.