Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nowoczesne koszule męskie

Nowoczesne fasony na imprezę, randkę, do tańca

Czym wyróżnia się nowoczesna, męska koszula spośród innych. Na tym polu jest wiele miejsca do popisu jeśli chce się wybrać coś naprawdę wystrzałowego na imprezę. Modne męskie fasony kuszą rozmaitością i to nie tylko męskie oko, ale i damskie. Panie, chętnie przyglądają się modelom koszul na wystawach , w które chciałyby przyodziać swoich mężczyzn. Koszule na karnawał, nie muszą być typowe, można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i założyć kolorowy lub srebrny lekko połyskujący fason. Męskie koszule w prążki i delikatne pasy, nadają się do stylizacji wizytowych.

Szczególnie taliowane fajnie podkreślające sylwetkę, takie które dobrze leżą i nie trzeba ich wkładać do spodni a to z pewnością wielu panów ucieszy. W szczególności koszule estradowe takie są, nie powinny krępować ruchów, jednakże krój będzie zależny również od charakteru imprezy i pełnionej roli. Koszula nie ograniczająca ruchów, jeśli ją dobrze dobierzemy, uwypukli męskie atuty a z pewnością zwróci uwagę niejednej z kobiet. Kolorystyka jest bardzo różna od klasycznych czarnych koszul z wykładanym kołnierzykiem skończywszy na bardzo jaskrawych kolorach. Takie fasony mogą być noszone bez krawatu.

Jeśli jednak ma to być koszula na andrzejki, jako niezbyt oficjalną imprezę w klubie, to załóżmy cienki krawat, zawiązywany na wąski węzeł. Kontrastujące elegancko wykończenia, w kolorach czerwieni, czerni, granatu lub bieli na mankietach, wokół kołnierzyka i przy zapięciach, w sposób ciekawy podkreślają wyjątkowość męskiego stroju. Nie jest on banalny, jednokolorowy, a takie wyróżniki, to łatwy sposób na skomponowanie swojego ubioru ze strojem partnerki z którą zamierza się spędzić ten wyjątkowy wieczór. A ważne momenty na pewno wymagają założenia odpowiedniej garderoby. Koszula na randkę, w żadnym razie nie powinna być mdła.

Panowie o dużym temperamencie nie muszą go tłumić niech wybiorą najmodniejsze modele w odważnych kolorach zwłaszcza na Walentynki. Sportowe kroje i fasony koszul męskich choć są swobodne, lepiej odłożyć je na spotkania z kumplami. Kiedy zapraszamy swą dziewczynę czy narzeczoną na kolację czy spotkanie w kawiarni, estetycznie lepszym wyborem będą koszule o prostym kroju, bez zaszewek, z kładzionym kołnierzem. Krój bezpieczny odpowiedni do tańca jak i by posiedzieć przy stoliku a nawet po kolacji pójść do kina z kobietą.